E492 (E 400-499 Gomat , trashese , stabilizues dhe emulsifiers)
emër :

sorbitan tristearate

grup : i sigurt ,Jo i përshtatshëm për VEGJETARIANËT
paralajmërim : Nuk ka dëshmi të efekteve anësore .
koment : Mund të rrisë thithjen e yndyrë shpjegueshëm substancave .
produkt Count përbërësit
Jomo - Kaffee-Roulade (0) (10)
Шоколад НуКрема (0) (5)
SI technology Choco biscuits Dark Chocolate & Petit Beurre (0) (9)
Криско бясна вафла с фъстъци (0) (7)
Тунквани бисквити Мираж с вишни (0) (13)
Криско бясна вафла (0) (7)
маслени бисквити с какаов крем и шоколад (0) (8)
тунквани крем бисквити вкус йогурт и боровинка (0) (9)
мини кейк с какаова глазура крем сметана и сладко от портокали (0) (18)
Бисквити с какаова глазура 33% (0) (8)
1 - 10 nga totali 209