Myšlenka - To, co jíte

Každý, kdo chce žít dobře, měli starat nejprve o své zdraví. Potraviny, které má osoba, je zvláště důležité pro zdraví. Může tak nemocné a léčit.

Chcete vědět, jaké účinky mají na svém nákupu potravin každý den, aniž by museli mít lékařský titul nebo se naučit čísla a termíny složek? Pokud ano, bude tento web / aplikace, které vám pomohou pochopit. Skenování nebo najít produkt, pro které máte podezření, že se divit, co obsahují věci, které jíte každý den.

Projekt pomalu se vyvinul z databáze složek, a potravin, které je obsahují, k více komplexní obraz o věcech souvisejících s potravinami: Jídlo Škodlivé přísady Prospěšné složky Orgány Alergeny Kategorie Nemoci

Potravina obsahuje určité složky, které způsobují alergie a onemocnění orgánů v naše tělo obsahuje další prospěšné látky, které mají příznivý vliv na jiných orgánech. Všechny tyto informace jsou strukturovány na webu a výběrem těla - můžete zjistit, které suroviny a potraviny jsou dobré a které jsou špatné pro něj. Volba onemocnění je vidět, které složky vyvolat onemocnění.
Pro část potravin je zavedena a stupeň alkality / kyselosti.
Jestliže my bojujeme proti něčemu, co posílí ji pouze. Za tímto účelem, aby zaměření na užitečné jídlo, jsem vytvořil oddíl - opravdové jídlo - kde se snažím vybrat jídlo, které obsahuje skutečnou nutriční hodnotu. Skutečné jídlo