Idėja - Ką valgyti

Kiekvienas, kuris nori gyventi gerai, tai turėtų rūpėti pirmiausia apie jų sveikatai. Maisto, kad mano asmuo yra ypač svarbus sveikatai. Jis gali tiek serga ir išgydyti.

Norite sužinoti, kokį poveikį jie turi savo maisto apsipirkti kasdien nereikia turėti medicininį išsilavinimą arba mokytis numerius ir terminai ingredientų? Jei taip, ši svetainė / Taikymas padės jums suprasti. Nuskaityti arba rasti produktą už kurį įtarti bus nustebinti, ką jie yra dalykų, kad jūs valgote kiekvieną dieną.

Projektas lėtai išsivystė iš ingredientų ir maisto duomenų bazę, kurioje jiems, kad išsamesniam paveikslėlyje dalykų, susijusių su maistu: Maistas Kenksmingų ingredientų Naudingų ingredientų Organai Alergenai Kategorijos Ligos

Maisto yra tam tikrų medžiagų, kurios sukelia alergiją ir ligas, organų mūsų kūnas yra ir kitų naudingų medžiagų, kurios daro teigiamą poveikį kitų organų. Visa ši informacija yra struktūrizuotas ant svetainę ir pasirinkti kūno - galima pamatyti, kokie ingredientai ir maisto produktai yra geri ir kurie blogi jam. Nurodykite liga gali pamatyti, kokie ingredientai gali sukelti ligą.
Dėl kai kurių maisto pristatė ir šarmingumo / rūgštingumo laipsnį.
Jei mes kovojame prieš kažką, kad bus tik stiprinti. Šiuo tikslu įdėti į naudingo maisto dėmesio, aš sukūriau skyrių - Nekilnojamasis maistas - kur aš bandau pasiimti maisto, kuriame nekilnojamojo maistinę vertę. Nekilnojamojo maistas