Ideja - Ko tu ēd

Ikvienam, kurš vēlas dzīvot labi, vajadzētu rūpēties vispirms par savu veselību. Pārtika, kas ņem persona ir īpaši svarīgi veselībai. Tas var gan slims un dziedēt.

Vēlaties zināt, kādu iespaidu viņi ir uz jūsu pārtikas iepirkšanās katru dienu, bez ir ārsta grādu vai mācīties skaitu un termiņus sastāvdaļu? Ja tā, tad šī vieta / piemērošana palīdzēs jums saprast. Scan vai atrast produktu, par kuru jums ir aizdomas, būs pārsteigti, ko tie satur lietas, ko tu ēd katru dienu.

Projekts lēnām attīstījies no datu bāzes sastāvdaļu un pārtikā, kas tos satur, uz vispusīgāku priekšstatu par lietām, kas saistītas ar pārtikas produktiem: Pārtika Kaitīgas sastāvdaļas Izdevīgas sastāvdaļas Orgāni Alergēni Kategorijas Slimības

Pārtikas satur noteiktas sastāvdaļas, kas izraisa alerģijas un slimības orgāniem mūsu organismā ir citas labvēlīgas sastāvdaļas, kas ir labvēlīga ietekme uz citiem orgāniem. Visa šī informācija ir strukturēta uz vietas un izvēlas ķermeni - jūs varat redzēt, kas sastāvdaļas un pārtikas produkti ir labi un kas ir slikti par viņu. Izvēloties slimība var redzēt, kuras sastāvdaļas izraisīt slimību.
Attiecībā uz dažiem pārtikas tiek ieviests un pakāpes sārmu / skābumu.
Ja mēs cīnāmies pret kaut ko, kas tikai stiprinās to. Šim nolūkam, likt uzsvaru uz noderīgu pārtiku, es izveidojis sadaļu - īsta pārtika - kur es cenšos izvēlēties pārtiku, kas satur reālu uzturvērtību. Real pārtika