Ідея - Що ви їсте

Кожен, хто хоче жити добре, повинні спочатку піклуватися про своє здоров'я. Їжа, яка бере людини є особливо важливим для здоров'я. Це може і хворим і зцілювати.

Хочете знати, які наслідки вони мають на їжею кожен день без того, щоб мати диплом лікаря або дізнатися номери та умови інгредієнтів? Якщо це так, то цей сайт / додаток допоможе вам зрозуміти. Сканування або знайти продукт, для якого ви підозрюєте, будуть вражені, що вони містять те, що ви їсте кожен день.

Проект поступово перетворився з бази даних інгредієнтів і харчових продуктів, що їх містять, в більш повну картину речей, пов'язаних з продовольством: Їжа Шкідливі інгредієнти Корисні інгредієнти Органи Алергени Категорії Хвороби

Їжа містить певні інгредієнти, які викликають алергію і захворювання органів нашого тіла містить інші корисні інгредієнти, які роблять благотворний вплив на інші органи. Вся ця інформація структурована на сайті і вибравши тіла - ви можете подивитися, які інгредієнти і продукти хороші, а які погані для нього. Вибір хвороба може побачити, які інгредієнти викликають захворювання.
Для деяких з їжі вводиться і ступеня лужності / кислотності.
Якщо ми будемо боротися проти чогось, що тільки посилить його. Для цього, щоб поставити акцент на корисної їжі, я створив розділ - справжня їжа - де я намагаюся підібрати їжу, яка містить реальну харчову цінність. Справжня їжа