Idee - Mida sa sööd

Igaüks, kes tahab elada hästi, peaksid hoolitsema esmalt oma tervise. Food mis võtab inimene on eriti oluline tervisele. See võib nii haige ja tervendada.

Tahad teada, millist mõju nad avaldavad oma toidu shopping iga päev, ilma et oleks arsti kraadi või õppida numbreid ja tingimused koostisosad? Kui jah, siis see sait / rakendus aitab teil mõista. Skaneeri või leida toode, mis te kahtlustate on üllatunud, mida nad sisaldavad asju, mida sa sööd iga päev.

Projekt arenes aeglaselt andmebaasist koostisosade ja neid sisaldavat toitu, et parema ülevaate asjadest, mis on seotud toidu: Toit Kahjulikke koostisosi Kasulik koostisosad Elundid Allergeenid Kategooriad Haiguste

Toit sisaldab teatud koostisosi, mis tekitavad allergiat ja haiguste organite meie keha sisaldab muu kasulik koostisosi, mis on kasulik mõju teistele organitele. Kogu see info on struktureeritud kohapeal ja valides keha - näed, millised koostisosad ja toidud on head ja mis on halb teda. Parim haigus võib näha, millised koostisosad põhjustada haiguse.
Mõne toidu sisse ja määra aluselisus / happesus.
Kui me võidelda midagi, mis ainult tugevdab seda. Selleks, et panna keskenduma kasulik toit, tegin osa - tõeline toit - kui ma üritan valida toit, mis sisaldab päris toiteväärtust. Tõeline toit