Pomysł - Co jesz

Każdy, kto chce dobrze żyć, powinien dbać najpierw o ich zdrowie. Żywność, która zajmuje osoba jest szczególnie ważne dla zdrowia. Może ona zarówno chorych i leczyć.

Chcesz wiedzieć, jaki wpływ mają one na zakupy żywności na co dzień, bez konieczności posiadać dyplom lekarza lub dowiedzieć się numery i warunki składników? Jeśli tak, ta strona / aplikacja pomoże Ci zrozumieć. Skanuj lub znaleźć produkt, dla którego istnieje podejrzenie będą zachwyceni, co zawierają rzeczy, które jedzą na co dzień.

Projekt powoli ewoluował z bazy danych składników i produktów spożywczych zawierających je do bardziej kompleksowego obrazu rzeczy związanych z żywnością: Jedzenie Szkodliwych składników Dobroczynnych składników Narządy Alergeny Kategorie Choroby

Żywność zawiera pewne składniki, które powodują alergie i choroby narządów w naszym organizmie zawiera inne dobroczynne składniki, które mają korzystny wpływ na inne narządy. Wszystkie te informacje są skonstruowane na ciele miejscu i wyborze - możesz zobaczyć, które składniki i produkty są dobre, a które są złe dla niego. Wybór choroby może zobaczyć, które składniki powodują choroby.
Dla niektórych żywności jest wprowadzany i stopień alkaliczności / kwasowości.
Jeśli mamy walczyć z czymś, co tylko wzmocni go. W tym celu, aby położyć nacisk na przydatne żywności, stworzyliśmy sekcję - prawdziwe jedzenie - gdzie staram się wybrać żywności, która zawiera prawdziwą wartość odżywczą. Prawdziwe jedzenie