Fikir - Ne yemek

Iyi yaşamak isteyen herkes, kendi sağlığı hakkında ilk bakım gerekir. Bir kişi alır Gıda sağlığı için özellikle önemlidir. Hem hasta olabilir ve iyileşmek.

Bir tıp diplomasını ya da maddeler numaraları ve koşullarını öğrenmek zorunda kalmadan her gün alışveriş için gıda ne etkiler bilmek ister misiniz? Eğer öyleyse, bu site / uygulama anlamanıza yardımcı olacaktır. Tarama ya da her gün yemek şeyler içeren ne hayran kalacaksınız şüpheli olan bir ürün bulabilirsiniz.

Proje yavaş yavaş gıda ile ilgili şeyleri daha kapsamlı bir resim, bunları içeren maddeler ve gıdalar bir veritabanından gelişti: Gıda Zararlı maddeler Yararlı maddeler Organlar Alerjenler Kategoriler Hastalıklar

Bir gıda vücudumuzun diğer organları üzerinde olumlu etkilere sahip diğer faydalı maddeler içerir organların alerji ve hastalıklara neden olan bazı maddeler içerir. Tüm bu bilgiler sitesi ve seçme vücut üzerinde yapılandırılmıştır - Sen maddeler ve gıdalar iyi ve onun için kötü olan hangi görebilirsiniz. Hastalığa seçimi hastalığa neden olan maddeler görebilirsiniz.
Tanıtıldı yiyecek ve alkalinite / asitlik derecesi bazıları için.
Biz bir şey mücadele varsa sadece onu güçlendirecektir. Gerçek gıda - - Ben gerçek besin değeri içeren yiyecekleri almaya çalışıyorum Bu amaçla, kullanışlı gıda odağı koymak için, ben bir bölüm oluşturdu. Gerçek gıda