obuolys
pavadinimas

obuolys


Sudėtis
Obuoliai padeda susilpninti dėl didžiulio skaičiaus juose esanti . paramąiš skrandžio ir žarnyno darbą . nauji tyrimai rodo, kad apsaugoti nuo vėžio . yra skaidulų , taip pat stiprūs antioksidantai skatinti bendrą kūną .
Produktas yra Šarminis
Produkto kategorija švieži vaisiai ;
Produktas yra naudinga skrandis , inkstai , kepenys , dantys, kaulai ir kaulų , raumenys , akys , smegenys ;
Kilokalorijomis 100 g Riebalai 100 g . Baltymai 100 g angliavandenių 100 g Suvartoti pagal nutylėjimą (gramais )
52.00 0.17 0.26 13.81 150.00
Produkto buvo rasta:
pavadinimas : vitaminas C
dalyvauja žmogaus audinių . padidinti imuninės sistemos formavimosi . palankus poveikis žaizdų gijimą . yra labai naudinga sportininkams ir žmonėms su fizine veikla .
laikomavėžio . išgydyti rekomenduojama profilaktinė jos reguliariai naudoti mažais kiekiais, kaip ir bet kuri kita vitamino .
pavadinimas : kalis
svarbus elementas dalyvauja žmogaus medžiagų apykaitos . Dalyvauja deguonies transporto , o taip pat kaip ir nereikalingų medžiagų atskyrimą nuo kūno
pavadinimas : vitaminas E
remia deguonimi ląstelėse ir kūno pristatymą ir rejuvenates juos , sumažina kraujo spaudimą . tai taip pat naudinga dėl širdies nuovargio .
reikia augimui ir reprodukcijai . dalyvauja plaukų , nagų ir odos . vystymuisi turiteigiamą poveikį vizija, akių nuovargį , apsaugo uždegimą burnos ertmės , palaiko kitų medžiagų virškinimą : angliavandenių, riebalų ir baltymų .
skatinaaugimą . palengvinaangliavandenių . apdorojimas palaikonormalią nervų sistemos , raumenų ir širdies .
pavadinimas : kalcis
stato kaulai ir dantys . dalyvauja kitų gyvybiškai svarbių organinių funkcijų .elemento trūkumas gali sukelti sunkių pasekmių skeleto ir normaliai organizmo funkcionavimui .
Nerasta pavojingos sudedamosios dalys