Драже M&M's с арахисом 400 гр.

Драже M&M's с арахисом 400 гр.


сахар, арахис, какао тертое, цельное сухое молоко, какао масло, лактоза, кукурузный крахмал, масло растительное пальмовое рафинированное дезодорированное, глюкозный сироп, загуститель(декстрим), эмульгатор(E322), красители пищевые синтетические( E171, E104,E129, E122, E124, E133, E110, E102), глазирующие вещества(E903, жир специального назначения), идентичный натуральному ароматизатор "ванилин", "масляная кислота".
Ürün barkod '4011100158122' üretilmektedir Almanya.
Ürün alerjisi neden olur aspirin ;
Ürün aşağıdaki hastalığa neden : kanser , - böbrekler kardiyovasküler hastalıklar - Kalp ve damar sistemi ;
Barkod 100 gram kilokalori 100 gram yağlar Protein 100 gram 100 gram karbonhidrat Varsayılan olarak Tüketilen miktar ( gram )
4011100158122
512.00 26.40 9.60 26.40 100.00
Üründe bulunmuştur:
Hiçbir besin.
E102 (E 100-199 Boyalar)
İsim : tartrazin
Grup : Tehlikeli
uyarı : Çocuklarda hiperaktivite yol açar
Yorum : Norveç ve Avusturya'da yasaklandı. Çocuklarda astım atakları ve ürtiker provoke. Tiroid tümörü, kromozom hasarı, döküntüleri, hiperaktivite ve bir bağlantı vardır. Tartrazin duyarlılık aspirin olduğu ile ilgilidir. Renkli içecekler, tatlı, reçel, mısır gevreği, çerez, konserve balık, kuru çorbalarda kullanılır.
E110 (E 100-199 Boyalar)
İsim : ECE günbatımı sarı, sarı ½
Grup : Tehlikeli
uyarı : Çocuklarda hiperaktivite yol açar
Yorum : Norveç, Finlandiya ve İngiltere'de yasaklandı. Bir sentetik. Şurup ve diğerleri - Berocca, Polaramine, Ventolin: tahıllar, unlu mamuller, çerez, dondurma, içecek ve dondurulmuş gıdalar, yanı sıra bazı ilaçlar kullanılır. Yan etkileri şunlardır: gıda ürtiker, rinit, burun tıkanıklığı, alerji, hiperaktivite, böbrek tümörü, kromozom hasarı, karın ağrısı, bulantı ve kusma, hazımsızlık, tiksinme. Bu hayvanlarda tümörlerin insidansını artırmaktır. Norveç'te yasaklandı.
E122 (E 100-199 Boyalar)
İsim : Azorubine, Carmoisine
Grup : Tehlikeli
uyarı : Çocuklarda hiperaktivite yol açar
Yorum : İsveç, Avusturya, Norveç ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya yasaklandı. Kömür katranı türetilmiş. Astımlılar ve aspirin alerjisi insanların kötü reaksiyonlara neden olabilir. Şekerleme, badem ezmesi, jelatin kristallerin bileşimine girin.
E124 (E 100-199 Boyalar)
İsim : Ponceau 412, Cochineal Red A
Grup : Tehlikeli
uyarı : Çocuklarda hiperaktivite yol açar
Yorum : Amerika ve Norveç'te yasaklandı. Kömür katranı ve azo boyalarının elde edilir. Astımlılar ve aspirin alerjisi insanların kötü reaksiyonlara neden olabilir. Hayvanlarda tümör oluşumu ile sonuçlanır.
E129 (E 100-199 Boyalar)
İsim : Allura Kırmızı AC
Grup : Tehlikeli
uyarı : Çocuklarda hiperaktivite yol açar
Yorum : Danimarka, Belçika, Fransa, Almanya, İsviçre, İsveç, Avusturya ve Norveç'te yasaklandı. İlaçlar ve kozmetikler tatlılar, içecekler ve çeşniler kullanılır. Bir sentetik. Amaranth yerine 80-s kullanıma sunuldu. Kurulan Bununla birlikte, farelerde tümörlere ilişkisi.
- (E 900-999 Diğer)
İsim : Fruktoz-glikoz şurubu
Grup : Tehlikeli
uyarı : Büyük miktarlarda tüketimi sağlık için tehlikelidir.Karaciğer enerji içine anında işlemek başarısız olur ve yağ dönüştürür. Kardiyovasküler problemler, insülin direnci ve diyabet riskini artırır.
Yorum : Şeker için ucuz yedek. Mineraller, vitaminler ve diğer besin olmadan sadece kalori ile vücut sağlar.
E104 (E 100-199 Boyalar)
İsim : sarı Quinoline
Grup : şüpheli
uyarı : Sentetik boya
Yorum : Avustralya, Amerika ve Norveç'te yasaklandı. Rujlar, saç ürünleri, kolonya, ilaçların büyük bir dizi kullanılır. Dermatit neden olur.
E133 (E 100-199 Boyalar)
İsim : Brillant Blue FCF
Grup : şüpheli
uyarı : Alerjiler riski
Yorum : Belçika, Fransa, Almanya, İsviçre, İsveç, Avusturya, Norveç yasaklandı. Süt ürünleri, tatlılar ve içecekler kullanılır. Bir sentetik.
- (E 1000 - 1599 ek kimyasallar)
İsim : Yapay lezzet
Grup : şüpheli
uyarı : Bu sağlık üzerine etkileri tanımsız etti. Onu tüketmek değil tercih edilir.
Yorum : Bir laboratuvarda kimyasalların türetilen ve kesinlikle hiçbir besin değeri yoktur.theGıda endüstrisinde her yapay tat sağlığa zararlı etkilere sahiptir.
E171 (E 100-199 Boyalar)
İsim : titanyum dioksit
Grup : Güvenlik
uyarı : Ters yan etkiler kanıt bulunamamıştır
Yorum : Diş macunu kullanılan beyaz boya, beyaz boyalar. Yan etkileri kanıt yok. advers reaksiyonlar.
E322 (E 300-399 Antioksidanlar, mineraller ve asitliği düzenleyiciler)
İsim : Lesitin
Grup : Güvenlik ,Vejetaryenler için uygun değil
uyarı : Yüksek dozlarda mide rahatsızlıkları, iştah bastırma, terleme ve ağır yol açabilir.
Yorum : Soya fasulyesi, yumurta sarısı, yer fıstığı, mısır, ya da hayvani kaynaklardan hazırlandı. Bu zehirli değildir, fakat yüksek dozlarda mide bozuklukları, iştah bastırma ve terleme neden olabilir. Margarin ve ayrıca çikolata, mayonez, süt yağları desteklemek için kullanılır.
E903 (E 900-999 Diğer)
İsim : karnauba mumu
Grup : Güvenlik
uyarı : Alerjik reaksiyonlara neden olabilir.
Yorum : Güney Amerika'da yetişen palmiye türetilmiştir. Mürekkep ve kaplama meyve üretiminde, kozmetik kullanım. Alerjik reaksiyonlara neden olabilir.