Драже M&M's с арахисом 400 гр.

Драже M&M's с арахисом 400 гр.


сахар, арахис, какао тертое, цельное сухое молоко, какао масло, лактоза, кукурузный крахмал, масло растительное пальмовое рафинированное дезодорированное, глюкозный сироп, загуститель(декстрим), эмульгатор(E322), красители пищевые синтетические( E171, E104,E129, E122, E124, E133, E110, E102), глазирующие вещества(E903, жир специального назначения), идентичный натуральному ароматизатор "ванилин", "масляная кислота".
Штрих -код продукту 4011100158122 ' проводиться в Німеччина .
Продукт викликає алергію аспірин ;
Продукт викликає наступний захворювання: рак , - нирки серцево- судинні захворювання - серце і серцево-судинної системи ;
штрих Кілокалорій на 100 грамів Жир в 100 г . Білок в 100 грамах вуглеводів в 100 грамах Споживана кількість за замовчуванням ( в грамах)
4011100158122
512.00 26.40 9.60 26.40 100.00
У продукті були виявлені:
Ні поживні речовини не знайдено .
E102 (E 100-199 Барвники)
ім'я : тартразин
Група : небезпечно
попередження : Призводить до гіперактивності у дітей
коментар : Заборонений у Норвегії та Австрії . спровокувати напад астми та кропив'янки у дітей . Існує зв'язок з пухлинами щитовидної залози, хромосомних ушкоджень, висипу і гіперактивності . Чутливість тартразин пов'язано з аспірином . Використовується в кольорових напоїв, солодощів , джемів , кукурудзяні пластівці,
E110 (E 100-199 Барвники)
ім'я : Захід жовтий ECE , жовтий ½
Група : небезпечно
попередження : Призводить до гіперактивності у дітей
коментар : Заборонений у Норвегії, Фінляндії та Великобританії . вона виходить синтетичного шляху . Використовується в зернових , хлібобулочні вироби , закуски , морозиво , напої і заморожених продуктів , а також деяких ліків : Berocca , Polaramine , Ventolin - сироп та інші . Side
E122 (E 100-199 Барвники)
ім'я : Кармазін
Група : небезпечно
попередження : Призводить до гіперактивності у дітей
коментар : Заборонений у Швеції, Австрії, Норвегії та Сполучених Штатів Америки, Канади, Японії ., отриманого з кам'яновугільної смоли . Можна виробляти погані реакції у астматиків і людей з алергією на аспірин . входять до складу кондитерської, марципану , желатин кристалів .
E124 (E 100-199 Барвники)
ім'я : Ponceau 412 , червона кошеніль
Група : небезпечно
попередження : Призводить до гіперактивності у дітей
коментар : Заборонений в США і Норвегії . з кам'яновугільної смоли і азобарвників . Можна виробляти погані реакції у астматиків і людей з алергією на аспірин . У тварин , що призводить до утворення пухлин .
E129 (E 100-199 Барвники)
ім'я : Червоний чарівний АС
Група : небезпечно
попередження : Призводить до гіперактивності у дітей
коментар : Заборонений у Данії, Бельгії, Франції , Німеччини, Швейцарії , Швеції, Австрії та Норвегії . Використовується в Солодощі, напої та приправи щодо лікарських засобів і косметики . синтетично . Представлений для використання в 80 -х , щоб замінити Амарант . Відомо, її відносини
- (E 900-999 Інша)
ім'я : Сироп фруктози - глюкози
Група : небезпечно
попередження : Споживання у великих кількостях небезпечно для здоров'я . Печінка не може обробити його негайно в енергію і перетворює його в жир . Підвищує ризик розвитку серцево -судинних захворювань, резистентність до інсуліну і діабет .
коментар : Забезпечує організм тільки калорій без мінералів, вітамінів та інших поживних речовин .
E104 (E 100-199 Барвники)
ім'я : хіноліновий жовтий
Група : підозрілий
попередження : синтетичний барвник
коментар : Заборонений в Австралії, США та Норвегії . Використовується в губній помаді , волосся продуктів , Кельн, велика кількість препаратів . Причини дерматиту .
E133 (E 100-199 Барвники)
ім'я : Brilliant Blue FCF
Група : підозрілий
попередження : Ризик алергії
коментар : Заборонений в Бельгії, Франції , Німеччини, Швейцарії , Швеції, Австрії, Норвегії . Використовується в молочних продуктах , солодощі та напої . Це зроблено синтетичний шлях .
- (E 1000 - 1599 додаткових хімічних речовин)
ім'я : Штучний аромат
Група : підозрілий
попередження : Це визначено вплив на здоров'я . Бажано, щоб не споживати .
коментар : Похідні від хімічних речовин в лабораторії і не мають абсолютно ніякої поживної цінності . Кожен штучні ароматизатори в харчовій промисловості мають деякі шкідливі наслідки для здоров'я .
E171 (E 100-199 Барвники)
ім'я : діоксид титану
Група : сейф
попередження : Немає доказів несприятливих побічних ефектів
коментар : Білий барвник використовується в зубній пасті , білі барви . Немає даних про несприятливі наслідки .
E322 (E 300-399 Антиоксиданти , мінеральні речовини і регулятори кислотності)
ім'я : Лецитин
Група : сейф ,Не підходить для вегетаріанців
попередження : Високі дози можуть призвести до розладу шлунку , придушення апетиту і сильне потовиділення .
коментар : Отримують з сої , джерела яєчний жовток , арахіс , кукурудза, або тварини . Це не токсичний, але у великих дозах може призвести до шлункових порушень, придушення апетиту і потовиділення . , використовуваний для підтримки жири в маргарині , а також в шоколаді, майонезі,
E903 (E 900-999 Інша)
ім'я : карнаубський віск
Група : сейф
попередження : Може викликати алергічні реакції .
коментар : Похідні від долоні росте в Південній Америці . використання в косметиці, у виробництві чорнила і покриття фруктів . можуть викликати алергічні реакції .