Salt, Stabilizers (E401, E407, E412), Flavour Enhäncer E635(from vegetarian source only), Vegetable Oil (soy), Spices Co CONTAINS PERMITTED ARTIFICIAL FOOD COLOURS.
Штрих -код продукту 8904281901334 ' проводиться в Індія .
Продукт викликає алергію соєвий ;
Продукт викликає наступний захворювання: рак , серцево- судинні захворювання - серце і серцево-судинної системи ;
штрих Кілокалорій на 100 грамів Жир в 100 г . Білок в 100 грамах вуглеводів в 100 грамах Споживана кількість за замовчуванням ( в грамах)
8904281901334
- - - - 100.00
У продукті були виявлені:
Ні поживні речовини не знайдено .
E401 (E 400-499 Шини, загусники , стабілізатори та емульгатори)
ім'я : альгінат натрію
Група : небезпечно
попередження : Увага!
коментар : Отримані з морських водоростей . Використовується в карамельної продукції , ароматизоване молоко, потовщеною вершками і йогуртом . У невеликих кількостях Відсутні побічні реакції . великих кількостях може пригнічувати поглинання деяких поживних речовин .
E407 (E 400-499 Шини, загусники , стабілізатори та емульгатори)
ім'я : карагенан
Група : небезпечно
попередження : Виразки і рак .
коментар : Отримують з морських водоростей . Нещодавно показано , його ставлення до раку , так як при лікуванні з окисом етилену ( який буде використовуватися для холодної стерилізації продукту) сформований з Етиленхлоргідрин , який має високу канцерогенну активність . Є також токсичні властивості, пов'язані з виразкою і
E412 (E 400-499 Шини, загусники , стабілізатори та емульгатори)
ім'я : гуарова камедь
Група : небезпечно
попередження : Може викликати нудоту , метеоризм і спазми .
коментар : Отримують з насіння Cyamoposis tetragonolobus , рослини , вирощені в Індії ., використовуваного для подачі великої рогатої худоби в Сполучених Штатах . може викликати нудоту , метеоризм і спазми . Знижує рівень холестерину в крові .
- (E 900-999 Інша)
ім'я : гідрогенізована рослинна олія
Група : небезпечно
попередження : Збільшує кількість поганого холестерину , і є чинником у підготовці серцево-судинних захворювань . небезпечніше, ніж тваринних жирів . Вважається, що призводить багатьох інших захворювань : хвороба Альцгеймера , рак , діабет, порушення функції печінки належать .
коментар : Є тенденції в Європі та Америці, щоб обмежити його вживання в їжу
E635 (E 600-699 ароматизатори та підсилювачі смаку)
ім'я : Динатрію 5'- рибонуклеотиди
Група : підозрілий ,Не підходить для вегетаріанців
попередження : Може призвести до висип, свербіж шкіри 30 години після його прийняття .
коментар : У деяких країнах заборонено . Може призвести до висип, свербіж шкіри 30 години після його споживання . Сила реакції залежить від кількості і накопичується з кожною дозою . Використовується в ароматизованих чіпсів , локшини , пиріг . Рекомендується уникати його застосування .
- (E 900-999 Інша)
ім'я : сіль
Група :
попередження : потрібні організму , але в невеликих кількостях .
коментар : зловживання сіллю призводить до серцево -судинних захворювань, очних хвороб, а також загальне погіршення здоров'я .