Ko tu ēdAvailable in Apple Store Kaloriju balanss Kaloriju balanss Kaloriju balanssKaloriju balanss
ābols
nosaukums

ābols


sastāvdaļas
Āboli palīdz vājināt sakarā ar milzīgo skaitu, šķiedru , ko tās satur . atbalstuno kuņģa darbs un zarnās . jauni pētījumi liecina, ka aizsargā pret vēzi . ir arī spēcīgi antioksidanti veicina vispārēju ķermeņa .
Produkts ir Sārmains
Produktu kategoriju svaigi augļi ;
Produkts ir noderīga kuņģis , nieres , aknas, zobi, kauli un kaulu , muskuļi , acis , smadzenes ;
Kilokalorijas uz 100 gramiem Tauku 100 g . Olbaltumvielas 100 gramiem ogļhidrātu 100 gramiem Patērētā daudzums pēc noklusējuma ( grami )
52.00 0.17 0.26 13.81 150.00
Produktā tika konstatēts :
nosaukums : vitamīns c
iesaistīta veidošanos uz cilvēka audiem . uzlabot imūnsistēmas . labvēlīgā ietekme uz brūču dzīšanu . ir ļoti noderīga sportistiem un cilvēkiem ar fizisko aktivitāti .
uzskatītsizārstēt vēzi . ieteicams profilaktiski tās regulāra lietošana nelielos daudzumos , tāpat kā jebkuru citu vitamīnu .
nosaukums : kālijs
svarīgs elements iesaistīts cilvēku vielmaiņas . piedalās skābekļa transportā , kā arī nevajadzīgā vielu atdalīšanu no organisma
nosaukums : e vitamīns
atbalsta piegādi skābekļa šūnām un ķermeni un atjauno tos , samazina asinsspiedienu . tas ir noderīgs arī sirds nogurums .
nepieciešamas izaugsmei un reproducēšanai . piedalās attīstībā matiem, nagiem un ādai . irlabvēlīga ietekme uz redzi , acu nogurumu , novērš iekaisumu mutes dobumā , atbalsta gremošanu citu vielu : ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu .
veicinaizaugsmi . veicinaogļhidrātu . apstrāde uzturnormālu darbību, nervu sistēmas , muskuļu un sirds .
nosaukums : kalcijs
būvē kauli un zobi . iesaistīti citās vitāli organisko funkcijām .trūkums elementa var izraisīt smagas sekas attiecībā uz skeleta un normālu darbību organismā .
Konstatētas nekādas bīstamas sastāvdaļas