Що ви їстеAvailable in Apple Store Калорійність баланс Калорійність баланс Калорійність балансКалорійність баланс
яблуко
ім'я

яблуко


інгредієнти
яблука допомагають послабити через величезної кількості волокон, що містяться в них . підтримку роботи шлунку і кишечника . Нове дослідження припускає, що захищають від раку . також є потужними антиоксидантами, сприяють загальне тіло .
Продукт Лужної
Категорія продукту свіжі фрукти ;
Продукт корисний для шлунок , нирки , печінку, зуби , кістки і кістки , м'язи , очі , мозок ;
Кілокалорій на 100 грамів Жир в 100 г . Білок в 100 грамах вуглеводів в 100 грамах Споживана кількість за замовчуванням ( в грамах)
52.00 0.17 0.26 13.81 150.00
У продукті були виявлені:
бере участь у формуванні тканин людини . підвищення імунної системи . сприятливий ефект на загоєння ран . є надзвичайно корисним для спортсменів і людей з фізичної активності .
вважається ліки від раку . рекомендується профілактичне його регулярне використання в невеликих кількостях , як і будь-який інший вітамін .
ім'я : калій
Важливим елементом беруть участь в обміні речовин людини . бере участь у транспорті кисню, а також у відділенні непотрібних речовин з організму
підтримує доставку кисню в клітини тіла і, і оновлює їх , знижує артеріальний тиск . також корисно для серця втоми .
необхідні для росту і розмноження . брати участь у розвитку волосся, нігтів і шкіри . має позитивний ефект на зір , втома очей , запобігає запалення в порожнині рота , підтримує травлення інших речовин : вуглеводів, жирів і білків .
сприяє зростання . полегшує обробку вуглеводів . підтримує нормальне функціонування нервової системи, м'язів і серця .
ім'я : кальцій
будує кістки і зуби . бере участь в інших життєво важливих функцій організму . Дефіцит цього елементу може призвести до серйозних наслідків для скелета і нормального функціонування організму .
Не знайдено небезпечні інгредієнти