Myšlienka - To, čo jete

Každý, kto chce žiť dobre, mali starať najprv o svoje zdravie. Potraviny, ktoré má osoba, je obzvlášť dôležité pre zdravie. Môže tak choré a liečiť.

Chcete vedieť, aké účinky majú na svojom nákupe potravín každý deň, bez toho aby museli mať lekársky titul alebo sa naučiť čísla a termíny zložiek? Ak áno, bude tento web / aplikácie, ktoré vám pomôžu pochopiť. Skenovanie alebo nájsť produkt, pre ktoré máte podozrenie, že sa diviť, čo obsahujú veci, ktoré jete každý deň.

Projekt pomaly sa vyvinul z databázy zložiek, a potravín, ktoré ich obsahujú, k viac komplexný obraz o veciach súvisiacich s potravinami: Jedlo Škodlivé prísady Prospešné zložky Orgány Alergény Kategórie Choroby

Potravina obsahuje určité zložky, ktoré spôsobujú alergie a ochorenia orgánov v naše telo obsahuje ďalšie prospešné látky, ktoré majú priaznivý vplyv na iných orgánoch. Všetky tieto informácie sú štruktúrované na webe a výberom tela - môžete zistiť, ktoré suroviny a potraviny sú dobré a ktoré sú zlé pre neho. Voľba ochorenia je vidieť, ktoré zložky vyvolať ochorenie.
Pre časť potravín je zavedená a stupeň alkality / kyslosti.
Ak my bojujeme proti niečomu, čo posilní ju iba. Za týmto účelom, aby zameranie na užitočné jedlo, som vytvoril oddiel - ozajstné jedlo - kde sa snažím vybrať jedlo, ktoré obsahuje skutočnú nutričnú hodnotu. Skutočné jedlo